Paslanmaz Profil ve Çeşitleri

     Paslanmaz Profil, 304 / 304L ve 316 / 316L dahil olmak üzere bir dizi standart ebat ve kalitede stoklanmaktadır. Her iki sınıf da tüm yapısal uygulamalar, genel imalat, imalat ve onarımlar için idealdir. Çelik dikdörtgen profil, endüstriyel bakımda, tarım aletlerinde, nakliye ekipmanlarında vb. yaygın olarak kullanılmaktadır. Kutu şeklindeki konfigürasyonu onu güçlü, sağlam ve dayanıklı kılar. Bu çelik şekil, uygun ekipman ve bilgi ile kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi kolaydır. Paslanmaz profiller; paslanmaz diktörtgen profil ve paslanmaz kare profil olmak üzere iki kısımda ölçülendirilir. .

   Paslanmaz Profil Ölçüleri

      Paslanmaz profillerin çok farklı şekillerde kullanılmasının sebeplerinden biri, geniş bir ebat ve konfigürasyon aralığında özel olarak üretilebilmesidir. Bazı üreticiler belirli bir boyutta uzmanlaşırken, firmamız boru ve endüstriyel profiller olarak kullanılmak üzere, çok büyük boyutlara kadar, hipodermik boru olarak kullanılmak üzere küçük boyutlarda ithal etme olanaklarına sahiptir. Aynı ürünün, büyüklüğü değiştiğinde birçok potansiyel amaca hizmet edebileceğini unutmamak gerekir. Herhangi bir uygulama için ideal boru boyutunu seçerken ortaya çıkan ölçümler duvar kalınlığı, iç çap ve dış çaptır. Bunlar seçildikten sonra, tüp herhangi bir uzunlukta kaynaklanabilir ve çizilebilir veya kesilebilir ve oluşturulabilir. Paslanmaz profil ölçüleri için deyatlı bilgi almak için paslanmaz profil ölçüleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Paslanmaz Profil Kullanım Alanları

      Sadece tek bir endüstride sınırlı kalmayan paslanmaz çelik profillerinin kullanımı göz önüne alındığında, bu çok yönlü, özelleştirilebilir ürünün ne kadar kullanılabileceğini göstermektedir. Paslanmaz çelik profillerin entegre olmasının hayatımıza ne kadar geldiğini tam olarak kavramak için, evlerimizde, ev aletlerimizde, su, ısıtma ve sıhhi tesisat sistemlerimizde, araçlarımızda ve kullandığımız aletlerde de dahil olmak üzere sayısız kullanımı olduğunu düşünmek önemlidir. Paslanmaz çelik profil, evlerimizin dışında, gıda ve meşrubat işlemelerinden nakliye, inşaat, teknoloji, otomotiv ve daha pek çok yere güvendiğimiz hemen her endüstride rol oynamaktadır. Paslanmaz çelik profil kare ve dikdörtgen biçimlerde de oluşturulabildiğinden, potansiyel kullanım sayısı daha da artar. Her gün paslanmaz çelik profil için yeni kullanımlar keşfedilmekte ve yenilikçiler ürünleri ve buluşlara dahil etmenin yollarını geliştirdikçe, yaşamlarımız birçok yönden geliştirilmektedir.

     Adres -> Demirciler Sitesi 4.Yol No : 27 Zeytinburnu/İstanbul
     Tel      -> +90 212 416 73 36 --- +90 212 416 73 37
     Fax     -> +90 212 416 73 38

     Email -> info@ensametal.com